top of page
24-1-19-2604_düzenlendi.jpg

PALES

"sürülerin koruyucu tanrıçası"
 
 
ARTİZANAL DOĞAL KATKISIZ
ANTAKYA ÜRÜNLERİ

Pales, Kendi ve anlaşmalı Çiftlik sütünden yöresel el yapımı katkısız süt ürünleri ve tariflere uygun katkısız doğal mezeleri geleneksel ve bilimsel metod ile üretmektedir.  

Pales Kurucusu,

Lale Kuseyrioğlu İstanbul'da doğdu,orta lise ve üniversite eğitimini İngiltere'de tamamladı.2007 senesinde Mithat Kuseyrioğlu ile evlenen Lale Kuseyrioğlu, 2014 senesinde Antakya'ya taşındı. Antakya'yı, tarihini,eşsiz lezzetlerini Dünya'ya doğru tanıtmayı misyon edinen Lale Kuseyrioğlu hedefini gerçekleştirmek adına, Pales'i 2015 senesinde kurdu.

Yöresel peynirleri standart içerisinde üretti.Gerçek reçetelere uygun Antakya Mezeleri üretimine başladı ve tüm ürünleri Ulusal pazarda satmaya başladı.2017 senesinden beri Ulusal ve uluslararası festivallerde Antakya şehrini, ürettiği ürünleri tattırmak ve tanıtmak için konuşmacı olarak yer almaktadır. 

Masuklu mah. İstiklal cad no 32 A-D Antakya Hatay 0326 2217221  lale@kuseyri.com

24-1-19-4428.jpg

Yemini kendimizin yetiştirdiği ineklerimiz'in sütünden  peynir ve tereyağı üretmekteyiz.

24-1-19-3807.jpg

Antakya yöresine ait coğrafi işaret almış artizanal,katkisiz,doğal

süt ürünlerimiz

24-1-19-3807_düzenlendi.jpg

Katkısız doğal, zeytinyağı,nar ekşisi kaliteli malzeme ile üretilen özel Antakya Mezeleri

Peynir ve mezelerimiz Carrefoursa Gurmelerde,Taze Masa'da,peynirlerimiz Macro center ve 5m migroslarda 'Anadolu lezzetleri' markasi altinda ve Metrolarda mezelerimiz ve baharatli çökelek 'mesnevi çiftliği'altinda ve eately'de satılmaktadır

El yapimi peynirlerimiz
Mezelerimiz
bottom of page